Zero Tolerance Magazine • View topic - Володимир Швед - відомий бізнесмен, бiзнесмен
 

Author Message

<  Upcoming gigs  ~  Володимир Швед - відомий бізнесмен, бiзнесмен

PostPosted: Mon Jan 07, 2019 4:23 pm Reply with quote
User avatarMaximum ToleranceMaximum ToleranceJoined: Fri Jan 04, 2019 5:59 amPosts: 1Location: кримiнал
https://nesbussinesbu.wordpress.com/201 ... %BE%D0%B4/


Будь-яка потерпіла зґвалтування відчуває знищення власного «Я», тому що саме це є суттю цього протизаконного прояви. Одна з жертв зґвалтування висловила: «Він убив частина мого серця». Не можна вимовити по іншому.
Говоріть. Чим більше і інтенсивніше, тим надійніше. Про все. Про хворого чадо, якому треба ліки, про коханого чоловіка, про старих батьків, про свої захоплення. Про все, що зможе зачепити в ньому людяні думки. Адже він - в першу чергу людина. Постарайтеся відшукати в ньому щось схоже з вами. Особисто ви любите однаковий колір футболок, радіоцентр, тільки що купували майже аналогічні колісні диски на автомобіль (поцікавтеся, яким чином вашому супутнику вдалося їх зберегти в такому відмінному стані), яка чудова / мерзенна погода в січні. Що завгодно, аби тільки він з вами заговорив, відчув, що ви - не об'єкт, а особистість, такий же як він. Набагато складніше зробити щось нехороше нормальній людині, з яким вже перекинувся кількома фразами.Одній жінці вдалося уникнути зґвалтування таким чином. Вечірньої пори виходить вона з автобуса. Слідом за нею чоловік з виразом обличчя, не селищем зовсім нічого хорошого. На зупинці жодної живої душі. Так описувана дама накинулася на потенційного злочинця з вигуками: «Як добре, що ви разом зі мною виходьте, а то мені так моторошно йти до будинку однієї!» Таким чином вона доручила йому роль «героя-рятівника». Вручила йому свої непідйомні пакети, і чоловік покірно проводив її до під'їзду. (Пізніше вона заявила про це «типі» в поліцію. І дійсно, виявилося, що він давним-давно в розшуку за згвалтування.)

https://bussines933922629.wordpress.com ... %8C%D0%B2/
https://lviv989442254.wordpress.com/201 ... %91%D0%B2/

Обмова інших - це улюблене: «Взагалі вона сама особисто передбачала», «Вона сама наражалася». В роботі / сім'ї - «Товариші по службі / підлеглі / дружина таким чином ведуть себе, що мені доводиться лаятися на них».Взагалі його власне дію ніколи не піддається жодному сумніву - він постійно невинний і розумний, а багато «дурні» і «бовдури».
типажі ґвалтівніков


https://lviv989442254.wordpress.com/201 ... %91%D0%B2/
https://bussines933922629.wordpress.com ... %91%D0%B2/ґвалтівнік - це скоріше ефект виховання, ніж генетичне відхилення. Так, серед ґвалтівніков повно нарцисів і асоціальних психопатів, тільки існує досить людей з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьких актів. У ґвалтівніков існують певні спільні риси поведінки і погляди, які викликають їх схильність до сексуального насильства:
Володимир Швед -. Наскільки займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями,то більше переконуюся, що у потерпілих ґвалтівніков швидше за все присутній неадекватна слабкість після завершення згвалтування.
Правда, якщо час дня дуже пізніше, можна нікого не дочекатися. З одного молодою жінкою був прецедент: виліз з кущиків хлопчик трохи нижче її. Схопив за руку, скомандував: "Пішли в під'їзд". Тоді вона, трохи оговтавшись, відповіла: "Ти що, з глузду з'їхав?" А сама дивиться: чи немає ще кого то навколо. І як закричить несамовито: "Па-а-па! На допомогу! "Парніще навіть відскочив від несподіванки. "Ну, ти що кричиш? Ножем вдарю - відразу ж умолкнешь! "А вона відчуває, що немає ножа, і знову як закричить:" Люди! Допоможіть, адже він один! "Станув ворог в темних кущах, ніби й не було.


http://caomos.news/blog/user/1959/_________________
кримiнал нету
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC [ DST ]
Page 1 of 1
1 post
Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests
Post new topic  Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
cron